Voucher

do pokoju

Jeśli chcesz dokonać zakupu Vouchera do któregoś z naszych pokojów masz dwie możliwości: 

  1. Napisz do Nas wiadomość na biuro@trap-jungle.com i napisz na jaki pokój potrzebujesz Vouchera, imię i nazwisko osoby obdarowywanej (jeśli chcesz możemy zostawić to pole puste) – w odpowiedzi zwrotnej przyślemy dane do przelewu, a po jego zaksięgowaniu prześlemy Voucher w formacie PDF/PNG do samodzielnego wydruku.
  2. Napisz do Nas (biuro@trap-jungle.com) lub zadzwoń (666-378-206) i umów się na zakup Vouchera na miejscu – jest to konieczne, ponieważ nie zawsze można kogoś zastać na miejscu 🙂 Wówczas płatności dokonujesz przy odbiorze Vouchera.

Ile ważny jest Voucher? 

2 miesiące od dnia zakupu.

Ile kosztuje Voucher? 

Voucher kosztuje tyle samo, co standardowa wizyta w pokoju w weekendy, tj. Peron 9 i 3/4 – 200 zł, Noc żywych trupów – 150 zł.

W ile osób możemy skorzystać z Vouchera?

Na Voucher do pokoju może wejść tyle samo osób, co na standardową grę, tj. Peron 9 i 3/4 – 4 osoby, Noc żywych trupów – 5 osób.

Ile razy można wykorzystać Voucher? 

Voucher jest jednorazowy, po jego użyciu przestaje być aktywny.

Czy Voucher można zwrócić? 

Zakupiony Voucher nie podlega zwrotom, ani wymianie na gotówkę.

Jak dokonać rezerwacji z wykorzystaniem Vouchera? 

Rezerwacji można dokonać samodzielnie przez naszą stronę internetową www.trap-jungle.com – należy wybrać zakładkę REZERWACJA i wybrać odpowiedni pokój i termin. Wybieramy opcję “płatność gotówką na miejscu”, a w uwagach do zamówienia wpisujemy kod Vouchera. Aby Voucher mógł być zrealizowany należy go zabrać ze sobą na wizytę w wersji papierowej i przekazać osobie obsługującej pokój podczas wizyty.