Voucher

do pokoju

Jeśli chcesz dokonać zakupu Vouchera do któregoś z naszych pokojów masz dwie możliwości:

  1. Napisz do Nas wiadomość na biuro@trap-jungle.com i napisz na jaki pokój potrzebujesz Vouchera, imię i nazwisko osoby obdarowywanej (jeśli chcesz możemy zostawić to pole puste) – w odpowiedzi zwrotnej przyślemy dane do przelewu, a po jego zaksięgowaniu prześlemy Voucher w formacie PDF/PNG do samodzielnego wydruku.
  2. Napisz do Nas (biuro@trap-jungle.com) lub zadzwoń (666-378-206) i umów się na zakup Vouchera na miejscu – jest to konieczne, ponieważ nie zawsze można kogoś zastać na miejscu 🙂 Wówczas płatności dokonujesz gotówką przy odbiorze Vouchera. Prosimy o przemyślane deklaracje zakupu, umawianie się na odbiór na konkretną godzinę powoduje, że ktoś specjalnie na Państwa czeka, niepojawienie się na miejscu bez słowa jest marnowaniem czyjegoś czasu.

Ile ważny jest Voucher?

2 miesiące od dnia zakupu.

Ile kosztuje Voucher?

Voucher kosztuje tyle samo, co standardowa wizyta w pokoju w weekendy, tj. Bestie Peruna 350 zł, Peron 9 i 3/4 – 230 zł, Noc żywych trupów – 170 zł (tymczasowo sprzedaż na pokój Noc żywych trupów jest wstrzymana).

W ile osób możemy skorzystać z Vouchera?

Na Voucher do pokoju może wejść tyle samo osób, co na standardową grę, tj. Bestie Peruna – 24 osoby, Peron 9 i 3/4 – 2-4 osoby, Noc żywych trupów – 2-4 osoby.

Ile razy można wykorzystać Voucher?

Voucher jest jednorazowy, po jego użyciu przestaje być aktywny.

Czy Voucher można zwrócić?

Zakupiony Voucher nie podlega zwrotom, ani wymianie na gotówkę.

Jak dokonać rezerwacji z wykorzystaniem Vouchera?

Rezerwacji można dokonać samodzielnie przez naszą stronę internetową www.trap-jungle.com – należy wybrać zakładkę REZERWACJA i wybrać odpowiedni pokój i termin. Wybieramy opcję „płatność gotówką na miejscu”, a w uwagach do zamówienia wpisujemy kod Vouchera. Aby Voucher mógł być zrealizowany należy go zabrać ze sobą na wizytę w wersji papierowej i przekazać osobie obsługującej pokój podczas wizyty.